Dietileteris – Vikipedija

Koks eteris, Naršymo meniu

Naudojimas medicinoje[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Crawford Williamson Long buvo pirmasis chirurgas, kuris m.

koks eteris litecoin ebay

William T. Morton pirmasis m. Kurį laiką eteris šiais tikslais buvo naudojamas gan plačiai, bet jo garai labai lengvai užsidega, ilgai saugomame eteryje susidaro organiniai peroksidaikurie gali sukelti sprogimą.

koks eteris jim rickards bitcoin

Dėl tokių nepageidaujamų savybių šiandien eterį medicinoje pakeitė praktiškai nedegūs junginiai, tokie kaip halotanas. Eteris gali būti naudojamas erkių anestezijai prieš šalinant jas iš odos.

koks eteris kiek yra ethereum piniginių

Anestezija koks eteris erkę ir ji nebesilaiko savo galvute po oda. Naudojimas kaip narkotinės medžiagos[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Kaip ir dauguma tirpiklių eteris turi narkotinių savybių. Laikoma, kad tai saugiausias ir mažiausiai toksiškas narkotikas iš visų tirpiklių. Fizinės priklausomybės nesukelia.

“Dar tos čia” #35 apie seksualumą, shemale’us ir kada jis pagaliau pasipirš?

Sauga[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Dietilo eteris — nepakeičiamas ir gan populiarus koks eteris organinės chemijos laboratorijose. Nepaisant to reikia imtis papildomų atsargumo priemonių dirbant su juo.

Visų pirma, net statinės elektros iškrova gali uždegti garus ir taip sukelti gaisrą, todėl būtina su eteriu dirbti traukos spintoje.

koks eteris ethereum vaizdo plokštė

Antra, eteris stovėdamas ilgą laiką sudaro itin sprogų dietileterio peroksidą. Šis junginys nepavojingas, kol būna susimaišęs su eteriu, bet tyčinis ar netyčinis mėginimas išskirti jį nugarinant visą eterį gali baigtis sprogimu.

koks eteris geriausios internetinės kriptovaliutos piniginės

Paprastai į eterį dedama BHT kuris trukdo susidaryti peroksidui, tam kartais naudojama geležinė viela, bet tai nėra taip efektyvu. Sumaišius eterį su šarmu peroksidai susidaro daug greičiau.

koks eteris bitcoin kainų stebėjimo priemonė