„Meme to mainstream“: JAV įsikūrusi „Wooter Apparel“ dabar priima „Dogecoin“

Dogecoin drabužiai

Plytos ir skiedinys yra dar viena plyta kriptografijos priėmimo sienoje Kripto priėmimas buvo plačiai ir nuodugniai aptartas žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose, kaip investicinė priemonė ir mokėjimo metodas. Didelės ir mažos įmonės pareiškė norą priimti tą ar tą kriptovaliutą mainais už savo paslaugas ar produktus; kai kurios įmonės netgi pakeitė tokius sprendimus.

Nors įvaikinimo diskusijose daugiausia dėmesio sulaukė bitkoinas, nuo jo Dogecoin drabužiai rimtas dogekoinas. Visgi, net ir tarp entuziastingiausių kriptovaliutų šalininkų, patirtis pasivaikščioti gatve, užeiti į parduotuvę ar kavinę ir atsiskaityti su kriptografija, kaip kasdienybė, išlieka nerealizuota.

Dogecoin drabužiai susigrąžinti bitkoinus

Įveskite Ragga keksą Flatbush prospekte, Brukline, Niujorke, kuris neseniai pradėjo priimti dogecoin. Drabužių ir avalynės parduotuvė, veikianti nuo m. Pats Danas turi dogekoiną ir ethereumą.

Dogecoin drabužiai bitcoin qr kodai skiriasi

Jis yra praktinis prekybininkas, besivaikantis paniekų ir patarimų, kaip Dogecoin drabužiai greitą pelną. Tai liudija, kad jo dogekoino siekiai buvo ne 1 USD, o 0.

„Meme to mainstream“: JAV įsikūrusi „Wooter Apparel“ dabar priima „Dogecoin“

Danas nenoriai atskleidė pardavimų duomenis, gautus iš pastarojo verslo pastangų, tačiau atrodė labai patenkintas savo sprendimu priimti kriptografiją savo parduotuvėje. Daugelis žmonių ateina pamatę ženklą, tai sukelia ažiotažą. Kai kurie klausia, ar mes taip pat priimame bitkoiną. Aš jiems sakau, kad ne - eik pirkti Doge ir grįžk!

Vietinė drabužių parduotuvė pradeda priimti žinomą šifravimą - naujienos „Bitcoin News“

Danas nepateikė konkretaus atsakymo, kodėl nepriima ir bitkoino. Apie patį šunį Danas turėjo tik gerus žodžius: Elonas Muskas padarė puikią paslaugą dogų bendruomenei.

Kas prieš jį žinojo apie Doge?

Adresas: Pieninės g. Veiklos sritys: valymo priemonės; autokosmetika; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; higienos reikmenys; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės. Porolono kempinės virtuvei, vonios kambariui, kūno priežiūrai, automobilių valymui, taip pat drėgnos poroloninės kempinės, universalaus naudojimo bei grindų šluostės.

Aš tikrai ne. Tikiuosi, kad jis ir toliau tai reklamuos.

Doge Kosmoso Mars Homme T-Shirt Dogecoin Tees Grynos Medvilnės Negabaritinių Trumpas Rankovės

Ko norėtumėte, kad galėtumėte nusipirkti kriptovaliuta? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje. Tai nėra tiesioginis pasiūlymas pirkti ar parduoti ar jo prašymas arba bet kokių produktų, paslaugų ar bendrovių rekomendacija ar patvirtinimas. Nei įmonė, nei autorius nėra tiesiogiai ar netiesiogiai atsakingi už bet kokią žalą ar nuostolius, kuriuos sukėlė ar tariamai sukėlė bet koks šiame straipsnyje minimo turinio, prekių ar paslaugų naudojimas ar priklausymas nuo jų.

Dogecoin drabužiai ethereum konstantinopolis