Turinys skirtas suaugusiems

Naudojant ethereum, Account Options

kriptovaliutų ateities sandorių birža

Ir web3 nedelsdamas pateiks atsakymą. Tačiau kai kurioms funkcijoms pvz. Dabartine sąskaita ir kaip atgalinį skambutį išspausdinkite parašą.

Kas yra Ethereum?

Naudosime web3. Kaip veikia prisijungimo srautas Pradėkime nuo kaip. The kaip tikiuosi įtikins jus, kad tai saugu, todėl aš išlaikysiu kodėl dalis trumpa. Remdamiesi šia prielaida, parodysime, kaip veikia kriptografiškai saugus prisijungimo srautas be slaptažodžių.

Be to, publicAddress turi būti unikalus. Būkite tikri, vartotojui niekada nereikės įvesti savo publicAddress rankiniu būdu, nes jį galima gauti per web3.

Pavyzdžiui, nonce gali būti didelis atsitiktinis sveikasis skaičius. Todėl galime paskambinti web3. Kai vartotojas spustelėja prisijungimo naudojant ethereum, mes suaktyviname API skambutį į galinę dalį, kad gautume su jo viešuoju adresu susietą nonce.

Žinoma, kadangi tai yra neautentifikuotas API iškvietimas, galinė dalis turėtų būti sukonfigūruota taip, kad šiame maršrute būtų rodoma tik vieša informacija įskaitant nonce.

Jei ankstesnė užklausa neduoda rezultatų, tai reiškia, kad naudojant ethereum viešasis adresas dar neprisiregistravo.

  1. Kaip veikia Blockchain Vilniuje
  2. Ethereum Classic (ETC) kaina, kainos pasiūlymai realiuoju laiku ir naujienos – „Google“ finansai

Šiame iššokančiajame langelyje bus rodoma nuostata, kad vartotojas žinotų, kad ji nepasirašo kenkėjiškų duomenų. Kai ji priims, iškvietimo funkcija bus iškviesta su argumentu pasirašytu pranešimu vadinamas signature.

Visų pirma, jis gauna susietą nonce. Tokiu atveju vartotojas įrodė, kad jis turi viešąjį adresą, ir mes galime jį laikyti autentišku. Tada JWT arba seanso identifikatorius gali būti grąžintas į priekinę dalį. Tai pasiekiama generuojant kitą atsitiktinę nonce šiam vartotojui ir išsaugant jį duomenų bazėje. Ir štai!

  • Monetų bazės viešasis raktas
  • Eteris (ETH) kaina, kainos pasiūlymai realiuoju laiku ir naujienos – „Google“ finansai
  • Puslapis paskutinį kartą atnaujintas: m.
  • Kinijos bitcoin birža uždaryta
  • Pirkti bitcoin kaina
  • Kitos monetos monetų bazėje
  • Bitcoin bot prekybos įsilaužti froums

Taip mes valdome prisijungimą be slaptažodžio be prisijungimo. Kodėl veikia prisijungimo srautas Autentifikavimas pagal apibrėžimą iš tikrųjų yra tik sąskaitos nuosavybės įrodymas.

„Paypal“ patenka į kriptovaliutų rinką, dabar bus galima naudoti bitkoinus

Jei unikaliai identifikuojate savo paskyrą naudodamiesi viešuoju adresu, kriptografiškai nereikšminga įrodyti, kad turite ją. Norėdami užkirsti kelią atvejui, kai įsilaužėlis gauna vieną konkretų pranešimą ir jo parašą bet ne faktinį asmeninį raktąpriverčiame pranešimą pasirašyti: Pateikta galine dalimi ir Reguliariai keičiasi Mes pakeitėme jį po kiekvieno sėkmingo prisijungimo savo naudojant ethereum, tačiau taip pat galima įsivaizduoti laiko žyme pagrįstą mechanizmą.

Kurkime tai kartu Šiame skyriuje aš atliksiu šešis aukščiau nurodytus kriptovaliutų tyrimas po vieną. Parodysiu keletą kodo fragmentų, kriptovaliutų prieaugio mokesčiai mes galime sukurti šį prisijungimo srautą nuo nulio arba integruoti jį į esamą galinę dalį be didelių pastangų.

Šio straipsnio tikslais sukūriau nedidelę demonstracinę programą. Jis grąžina JWT, kai autentifikavimas sėkmingas. Reaguokite į vieno puslapio taikomąją programą. Stengiuosi naudoti kuo mažiau bibliotekų. Tikiuosi, kad kodas yra pakankamai paprastas, kad galėtumėte lengvai jį perkelti į kitas technologijas. Vykdoma demonstracinė versija čia.

Inicijuojame nonce kaip atsitiktinis didelis skaičius. Šis numeris turėtų būti pakeistas po kiekvieno sėkmingo prisijungimo.

geriausios binance monetos

Aš taip pat pridėjau pasirinktinį username lauką, kurį vartotojas galės pakeisti. If no, create it. Tada mes patikriname, ar tai publicAddress jau yra arba nėra jo gale. Mes arba gauname, jei vartotojas jau egzistuoja, arba, jei ne, sukuriame naują paskyrą handleSignup metodas. Dabar mes turime naudotoją, kurį suteikia galinė dalis nesvarbu, ar jis gautas, ar naujai sukurtas.

Visų pirma, mes turime jų nonce ir publicAddress. Tai daroma handleSignMessage funkcija. Atkreipkite dėmesį, kad web3. Turime konvertuoti savo UTF-8 koduotą eilutę į šešioliktainį formatą naudodami web3. Pirmiausia reikia iš duomenų bazės gauti vartotoją su minėtu publicAddress; yra tik vienas, nes mes apibrėžėme publicAddress kaip unikalų lauką duomenų bazėje. Kitas naudojant ethereum yra pats patikrinimas.

Vienu paspaudimu Prisijungti naudojant „Blockchain“: „MetaMask“ pamoka

Yra tam tikra kriptografija. Jei jaučiatės drąsus, rekomenduoju perskaityti daugiau apie tai elipsinės kreivės parašai. Apibendrinant šį bloką, tai, ką jis daro, atsižvelgiant į mūsų msg kuriame yra nonce ir mūsų signature, ecrecover funkcija pateikia viešąjį adresą, naudojamą pasirašant msg.

Jei jis atitinka mūsų publicAddress iš užklausos įstaigos, tada užklausą pateikęs vartotojas sėkmingai įrodė savo nuosavybės teisę į publicAddress Mes juos laikome patvirtintais. Tai yra klasikinė autentifikavimo schema ir kodas, skirtas JWT integruoti į jūsų galinę dalį galite rasti repo. Naudojant ethereum pateikiamas argumentų, kodėl šis prisijungimo srautas yra tinkamesnis už el.

Kaip pasidaryti Ethereum‘o mining rig‘ą?

Supaprastinta UX : Tai yra vieno paspaudimo gerai, gal dviejų paspaudimų prisijungimo srautas, atliekamas per kelias sekundes, nereikia įvesti ar prisiminti jokio slaptažodžio.

Padidėjęs privatumas : El. Pašto nereikia ir jokia trečioji šalis nedalyvauja. Reikia atlikti kiekvienos paskyros ir jos valdomo -ų adreso -ų atvaizdavimą. Kai kuriuos darbus reikia atlikti užpakalinėje dalyje : Kaip matėme, įdiegti paprastą šio prisijungimo srauto versiją yra gana paprasta.

Tačiau norint jį integruoti į esamą sudėtingą sistemą, reikia atlikti tam tikrus pakeitimus visose srityse, kurios liečia autentifikavimą: registracija, duomenų bazė, autentifikavimo keliai ir kt. Tai ypač aktualu, nes kiekviena paskyra bus susieta su vienu ar keliais viešaisiais adresais. Tai neveikia mobiliajame telefone : Tai nusipelno savo skyriaus - skaitykite toliau.

btc investavimas

Trūkumai mobiliajame telefone Kaip matėme, web3 yra būtina šio prisijungimo srauto sąlyga. Jie yra gana ankstyvi šio rašymo etape, tačiau jei jus domina, pasidomėkite ŠifrasStatusas ir Toshi. Tai apima viešųjų adresų generavimą, pirminių žodžių atkūrimą ir saugų privačių raktų saugojimą, taip pat web3.

Kalifornijoje įsikūrusi San Chosė bendrovė tikisi, kad paslauga paskatins kriptovaliutų naudojimą visame pasaulyje ir paruoš savo tinklą naujoms skaitmeninėms valiutoms, kurias gali plėtoti centriniai bankai ir įmonės, sakė prezidentas ir generalinis direktorius Danas Schulmanas. Galimybė atsiskaityti kriptovaliutomis bus prieinama nuo kitų metų pradžios, pranešė bendrovė. Naujienose Bitcoin pasiekė aukščiausią lygį nuo m.

Laimei, yra bibliotekų, kurios jums padės. Svarbiausia sritis, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra natūraliai saugumas, nes pati programa turi privatų raktą. Pastangos dedamos šia linkme, tačiau paprastas sprendimas šiandien išlieka lygiagretus tradicinis prisijungimo būdas mobiliojo ryšio vartotojams. Mes paaiškinome, kaip galinės programos sukurto atsitiktinio nenešimo skaitmeninis parašas gali įrodyti nuosavybės teisę į sąskaitą ir todėl suteikti autentiškumą.

Mes taip pat ištyrėme šio prisijungimo mechanizmo kompromisus, palyginti su tradiciniais el. Jei naudojant ethereum klausimų, nedvejodami susisiekite su žemiau esančiais komentarais.