Estija artėja prie savo nacionalinės kriptovaliutos įvedimo

Nacionalinė kriptovaliuta, Ką mes žinome apie DCEP?

Turinys

  nacionalinė kriptovaliuta bitcoin darbalaukis

  Rusijos kriptovaliuta bus išrinktųjų privilegija Nacionalinė kriptovaliuta Projekto iniciatorius ir plėtros komandos vadovas yra Varšuvos Lazaro universiteto profesorius Krzysztofas Piechas. Komanda jau sukūrė veikiančią pagrindinę dPLN versiją ir šiuo metu dirba su išplėstine kodo versija. Programinės įrangos bandymo etapą planuojama pradėti maždaug po dviejų savaičių.

  nacionalinė kriptovaliuta kiek kainuoja 1 bitkoinas

  Jo nuomone, norint išvengti kriptovaliutos kurso svyravimo rizikos, pakanka susieti jos kursą susieti su zlotu. Tačiau tokios schemos įgyvendinimui būtinas vyriausybės pritarimas.

  Tą jis žada padaryti pasinaudodamas blokų grandinės angl. Naujos, globalios skaitmeninės valiutos sukūrimo tikslas — ekonominių galimybių kūrimas ir finansinės įtraukties skatinimas. Čia rikiuojasi gigantai, tarp kurių — Visa, MasterCard, PayPal, Uber, Lyft, Spotify, eBay, taip pat kelios rizikos kapitalo įmonės bei pelno nesiekiančios organizacijos.

  Kad nacionalinės kriptovaliutos projektas nacionalinė kriptovaliuta Lenkijos nacionalinė kriptovaliuta Europos Sąjungos normas, jis plėtojamas kontroliuojant teisininkams. Todėl, skirtingai nei kai kurios kitos kriptovaliutos, dPLN nebus anonimiškas ir visi sandoriai bus skaidrūs valdžios institucijoms.

  Komanda taip pat svarstė galimybę sukurti decentralizuotą banką, tačiau dėl teisinių sunkumų projekto bBank nacionalinė kriptovaliuta atsisakyti ir susitelkti į kriptovaliutą.

  Ši technologija leido apdoroti tranzakcijas mažiau nei minutę.

  nacionalinė kriptovaliuta kaip suprasti bitkoiną

  Profesorius Piechas įsitikinęs, kad ieji taps nacionalinių kriptovaliutų metais. Tokie projektai jau planuojami iškart keliose šalyse, įskaitant Estiją, Didžiąją Britaniją, Rusiją, Ukrainą ir Libaną. Verta skaityti!

  Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia: raginti prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką; skatinti kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę; kurstyti karą ar neapykantą, tyčiotis, niekinti, kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl amžiaus, lyties, lytinės orientacijos, etninės priklausomybės, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, nacionalinė kriptovaliuta padėties, tikėjimo, įsitikinimų, pažiūrų ar religijos pagrindu; platinti, propaguoti ar reklamuoti pornografiją, taip pat propaguoti ir ar reklamuoti seksualines paslaugas, lytinius iškrypimus; propaguoti ir ar reklamuoti žalingus įpročius ir narkotines ar psichotropines medžiagas. Draudžiama platinti dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą. Draudžiama skleisti informaciją, pažeidžiančią nekaltumo prezumpciją ir kliudančią teisminės valdžios nešališkumui.

  Kaip pastebėjo Korjusas, ši sąvoka greitai pasirodė netikra, nes sukėlė spekuliaciją, kad Estija gali tapti pirmąja šalimi, turinti savo atskirą skaitmeninę valiutą. Pirma, Korjusas nurodo atvejį, kurio tikslas būtų paremti Estijos virsmą skaitmenine šalimi. Tai suteiktų galimybę įmones imti naudoti nacionalinę kriptovaliutą ir skatinti visus investuotojus ir verslininkus turėti platformą patikimoms ICO veikloms.

  nacionalinė kriptovaliuta kiek laiko užtrunka perkelti coinbase į binance

  Antru atveju galima nurodyti, kad tokios kriptovaliutos naudojimas suteiktų pagrindą saugiam vyriausybės skaitmeniniam tapatumui.