Bitkoinas – jau nebe aktyviausiai prekiaujama kriptovaliuta - Verslo žinios

Kriptovaliuta Kinijoje

Sičuano provincija yra viena didžiausių kriptovaliutų kasybos bazių šalyje.

kriptovaliuta Kinijoje

Sičuane — kalnuotame kriptovaliuta Kinijoje pietvakarių Kinijoje — yra daugybė kriptovaliutų kasyklų, kurioms reikalingas milžiniškas energijos kiekis, kurį tiekia plačiai išvystytas pigios hidroenergijos tinklas. Pekinas griežtiną kriptovaliutų kasėjų kontrolę, siekdamas pašalinti su spekuliacijomis susijusias finansines rizikas, nors nerimas dėl aplinkosaugos taip pat turi įtakos stiprinant taršios pramonės kontrolę.

kriptovaliuta Kinijoje

Kinijos žiniasklaida pranešė, kad elektros tiekimas visoms kriptografijos kasykloms visoje Sičuano provincijoje buvo nutrauktas sekmadienio vidurnaktį. Sičuanas yra antras pagal intensyvumą Kinijos kasybos regionas po Sindziango, esančio šiaurės vakaruose, rodo Kembridžo universiteto bitkoinų kasyklų elektros energijos vartojimo indeksas.

Bitcoino prognozes. Informacija crypto naujokams

Pastaraisiais mėnesiais Kinijoje taip pat įsakyta uždaryti visas kriptovaliutų kasyklas retai apgyvendintuose, bet anglies ir hidroenergijos turtinguose Vidinės Mongolijos ir Činghajaus regionuose, o gyventojai raginami pranešti apie nelegalias kasyklas. Praėjusį mėnesį bitkoino vertė smuko, kai trys Kinijos finansinės asociacijos dar kartą patvirtino draudimą finansų įstaigoms siūlyti kriptovaliutų paslaugas, įspėdamos apie rizikingas kriptovaliutų prekybininkų spekuliacijas.

6 kriptovaliutos, apie kurias verta žinoti - Kriptovaliuta kinijoje

BNS Viskas apie kriptovaliuta Kinijoje. Finansų konsultantė atsako Reikia patarimo, kaip planuoti išlaidas, kaip sutaupyti, o gal — kaip daugiau uždirbti?

kriptovaliuta Kinijoje

Užduokite klausimą nepriklausomai finansų konsultantei Ievai Jazavitienei. Atsakymų ieškokite Delfi Plius.

kriptovaliuta Kinijoje

Prioritetas teikiamas specialisto atrinktiems klausimams. Nuorodos kopijavimas Kinijos Sičuano provincijoje įsigaliojo kriptovaliutų kasyklų draudimas Nuoroda nukopijuota Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama. Delfi Plius Vytautė Merkytė.

kriptovaliuta Kinijoje