Mūsų klientų prieiga prie kriptovaliutų

Kriptovaliutų ataskaita

kriptovaliutų ataskaita

Visi paniurę, o dar Covid su tūkstančiais sergančiųjų. Žiemos metu visi normalūs lokiai užmiega. Kriptožiema yra ilgalaikė kriptovaliutų rinkos kainos mažėjimo tendencija.

Registruotis

Štai kodėl meškos nemiega: taip vadinami žaidėjai, kurie tiki, kad kainos kris, todėl mieliau parduoda savo turtą, šiuo atveju kriptovaliutą. Iš pradžių šis terminas žiniasklaidoje buvo vartojamas ilgalaikiam Bitkoino vertės mažėjimui apibūdinti, tačiau vėliau sąvoka išsiplėtė iki viso kriptovaliutų spektro.

kriptovaliutų ataskaita

Užsitęsęs kainų kritimas dažniausiai pasireiškia tada, kai Bitkoinas ar kita valiuta pasiekia istorines aukštumas ir dauguma investuotojų nebetiki kurso kilimu. Taigi pranašystė pasitvirtina: visi tikisi, kad turtas atpigs, todėl jį parduoda fiksuodami kiek mokesčių už kriptovaliutą. Kadangi visi jį parduoda, pasiūla auga, todėl kaina dar labiau sumažėja.

Per savo trumpą istoriją Bitkoinas išgyveno kriptovaliutų ataskaita kriptožiemas.

Susiję straipsniai

Pirmoji vyko m. Praėjusiais metais buvo girdimos kalbos apie trečiąją kriptožiemą, o šiandien jos vis garsėja.

  • Bitkoinai: ką svarbu žinoti apie šią virtualią kriptovaliutą?
  • Kas yra „kriptožiema“ ir kodėl visi apie tai kalba - Verslas Plius
  • Darbalaukio bitcoin piniginė

Kokios jos priežastys ir kodėl būtent dabar? Tamsioji kriptovaliutų pusė: nusikaltimai ir apgavystės © Shuterstock Lūkesčiai, apie kuriuos kalbėjome aukščiau esančiose pastraipose, vaidina didžiulį vaidmenį.

Ar vykstate apsipirkti į Lenkiją?

Instituciniai investuotojaio ne kaimynystėje esantys garažiniai kripto kalnakasiai, turi didžiausias kriptovaliutos atsargas, todėl jų parduodamo turto rinkos kaina tiesiogiai priklauso nuo jų veiksmų ekonomistai tai vadina rinkos galia.

Todėl pakanka, kad keli dideli fondai susitarę nusprendžia parduoti savo kriptovaliutos aktyvus, kad pakeistų rinkos pusiausvyrą ir sugriautų bitkoino ir kitų kriptovaliutų kursus. Pastaruoju metu valstybės reguliuotojai vis dažniau žvelgia į nevaržomos ekonominės laisvės salą — nereguliuojamas kriptovaliutas.

Ir kuo ilgiau žiūri, tuo labiau kyla noras reguliuoti šią sritį.

Pasirinkite kategoriją

Didėjant reguliavimui, kriptovaliutos prieinamumas neišvengiamai mažės, o tai neigiamai paveiks paklausą, o kartu ir kainą.

Kamuolys išsipūtė: Bitkoinas jau nebereaguoja į teigiamas naujienas džiaugsmingai keldamas kursą į naujas aukštumas, tačiau atrodo, kad yra pasirengęs pasiekti naują dugną su bet kokiais neigiamais kriptovaliutų ataskaita, galbūt net artimiausiomis dienomis.

kriptovaliutų ataskaita

Tikriausiai augimo varikliai kriptovaliutų ataskaita, o augimo potencialas artimiausioje ateityje išnaudotas. Žaliosios tendencijos įgauna pagreitį pasaulyje, o ataskaitos už elektros sąnaudas kasant pagrindinę pasaulio kriptovaliutą šokiravo net tuos, kurie užsisakydami kavą vis dar pasiima dangtelį ir tūbelę.

kriptovaliutų ataskaita

Gali būti, kad stambūs investuotojai bus atsargūs investuodami į nepopuliarų turtą, susirūpinę savo reputacija. Visi modeliai, numatantys Bitkoino kainą, yra pagrįsti ketverių metų ciklu.

To priežastis yra Bitkoinų mažinimo perpus dažnis — maždaug kartą per ketverius metus dvigubai sumažinamas kalnakasio kasančio kriptovaliutą mokestis už naujų bitkoinų įtraukimą į blokų grandinę.

Tačiau sumažinimas yra susietas ne su konkrečiu laikotarpiu, o su išgaunamų Bitkoinų skaičiumi: jis įvyksta pridėjus tūkst. Paskutinį kartą taip nutiko m.

Kaip galime padėti?

Kriptovaliutų žiema © Shutterstock Bitkoino kursas neseniai nukrito iki 33 tūkst. JAV dolerių, daugiau nei du kartus nei lapkričio mėnesio kurso rekordas — 69 tūkst.

kriptovaliutų ataskaita

JAV dolerių. Po jo sekė kitos pagrindinės kriptovaliutos, taip pat praradusios proc.

Kriptovaliuta ir apskaita

Palyginti su istoriniu maksimumu, kriptovaliutų rinka prarado daugiau nei 1 trilijoną USD. Netrukus sužinosime, ar šis laikas bus tikrosios kriptožiemos pradžia.

Pirkti ar parduoti Jūsų portfolio kripto valiutas — tik Jūsų sprendimas. Investicija į kriptovaliutas rizikingesnė, nei investicija į NT ar auksą, investuokite protingai. Populiariausios naujienos.