Kiek kainuoja Ethereum?

Ethereum šakutė, Dao kietosios šakutės atnaujinimas ethereum pagaliau išleido - Bitcoin

ethereum šakutė

Atnaujinimas vyko sekmadienį Lietuvos laiku Blokuoti 9. Pirmas Stambulo Blokas buvo Kinijos kasybos baseinas kibirkštis baseinas kasamas.

ethereum šakutė

Yra šeši Ethereum Tobulinimo Pasiūlymus Eip siekiant pagerinti Blockchain ir atverti naujus kelius plėtros Smart Sutarties pagrindu decentralizuotas programas dApps būtų įgyvendinamos.

Be to, naujas Atnaujinimas leidžia jums ethereum šakutė suderinamumą su Privatumo Monetos Zcash.

ethereum šakutė

Prieš aktyvavimo, Stambulas, kai kurie Bendruomenės nariai išreiškė susirūpinimą dėl Bendrojo parengties tinklo artėjančių Sunku Fork. Pagal duomenų eterio mazgų apie 53 proc.

  • Dao kietosios šakutės atnaujinimas ethereum pagaliau išleido - Bitcoin
  • Bitcoin generatorius v2 beta

Pariteto ir Geth Klientams nebuvo atnaujinti savo Programinę įrangą ne mažiau kaip 15 valandos priešais Šakės dar. Tik prieš Šakės, ir net tada, situacija pasikeitė smarkiai. Šiuo metu, Sprendžiant pagal komentarus "Twitter", atsakymas iš Bendruomenės aktyvinimo, Stambulas, tačiau, daugiausia buvo teigiami.

ethereum šakutė

Kai kurie vartotojai taip pat pažymėjo, kad sumažintas Dujų sąnaudos, Šakės įgyvendinama, padarė Persvarstyti kai kuriuos Smart Sutartis daug pigiau. Dauguma komentatorių pasveikino Ethereums įkūrėjas Vitalik Buterin ir Pagrindinių kūrėjų, norint sėkmingai Pradėti.

ethereum šakutė

Tai yra, iki šiol, liko iš. Stambulo " yra tik pirmoji dalis suplanuoto, pagrindinis Atnaujinimas, Ethereum.

Il giovanissimo inventore di Ethereum: Vitalik Buterin

Jame bus kai Eip, kurios, reikia daugiau laiko Bandymams.