„Blockchain Explorer“ - kas tai ir kaip juo naudotis? Instrukcija, pamoka

Brūkšnys ethereum

Todėl be jokio papildomo dėmesio verta žinoti šiek tiek nuodugniau. Kartu su dviem plėtros brūkšnys ethereum jie pradėjo finansavimo kampaniją, parduodančią eterio žetoną, kuris yra platformos pagrindas, kuris brūkšnys ethereum pirmasis ICO, pirminis monetų siūlymas arba pradinis monetų siūlymas.

brūkšnys ethereum

Nuo tada jo kūrime dalyvavo šimtai programuotojų. Nepaisant trumpo laiko nuo jo pradžios, kelias ne visada buvo lengvas.

Pirmieji ASIC kalnakasiai atvyko į „Ethereum“

Reikėtų pasakyti, kad norėdami išspręsti konfliktą ir priimti sprendimą padaryti tą kietą šakutę, visi žmonės, turėję žetonus, galėjo balsuoti naudodami pačią platformą.

Kitaip tariant, tai, kas buvo pasakyta, yra decentralizuota valiuta. EthereumTačiau tai yra daug daugiau. Tai decentralizuota platforma su kriptovaliuta eteriu. Jis gali būti naudojamas ne tik brūkšnys ethereum valiuta, bet ir nedideli kodo fragmentai ar išmaniosios sutartys gali būti įvykdytos visiškai patikimai, todėl jo galimybės yra daug platesnės nei tik piniginės problemos.

Kriptovaliutos, kaip jomis naudotis ar investuoti

Kiti skirtumai yra struktūriniai. Bus sukurta tik apie 45 mln. Šios programos gali būti paleistos bet kuriame kompiuteryje ar net moderniame telefone be jokių komplikacijų.

Visos šalys, žinančios apie virtualią sutartį, gali turėti absoliučią ramybę, kad ji bus vykdoma pagal iš anksto sutartas taisykles. Kiekvieną kartą, kai norite ką nors įvesti į bloką, būtina sumokėti, kaip ir Bitcoin sandoriuose, komisinį mokestį ETH. Kodėl reikia mokėti komisinius? Tiesiog todėl, kad tai yra paskata tiems, kurie tiekia tinklą palaikančius kompiuterius. Jei tokios paskatos nebūtų, tikrai nedaugelis gerbėjų prisidėtų prie tinklo kūrimo, o mastelio keitimas būtų neįmanomas.

Ar tikrai taip svarbu suprasti ir suprasti apie kriptovaliutas?

Tiesa, yra kriptovaliutų, kurių sandoriai yra labai nedideli, tačiau paskata yra kita. Pavyzdys yra Digibytekur paskata gali būti ta, kad ateityje ji bus labiausiai naudojama kriptovaliuta dėl savo greičio ir naudingumo sprendžiant mikromokesčius. Kiti, sąžiningos monetoskurio paskata yra ją palaikančios aktyvistų bendruomenės tiksluose.

Šia prasme skatinama, kad išmaniosiose sutartyse, kurias norite pristatyti, nebūtų nenaudingo kodo; kitaip tariant, jie turėtų būti kiek įmanoma supaprastinti. Bet iš ten mes turime programą, kuri veiks kurį laiką.

brūkšnys ethereum

Tai gali būti vieną kartą, arba gali būti, kad tą programą reikia paleisti daugiau kartų arba ilgiau. Kaip ir bet kuri kita mašina, jai reikės energijos šaltinio.

brūkšnys ethereum

Todėl, norint išvengti blogai sukonstruoto kodo ar kenkėjiško kodo, kuris apsimeta veikiantį neribotą laiką, būtina nustatyti ribą, išmatuotą taškais ar skaičiavimo veiksmais.

Kiekvienam algoritmo žingsniui reikia maždaug 1 GAS arba šiek tiek daugiau, jei jis apima daugiau skaičiavimo galios ar daugiau saugotinų duomenų, o tai nėra tas pats, kas apskaičiuoti 3 × 4 nei aštrių pradmenų sekos kvadratinės šaknys.

Tai posakis; tada pamatysime daugiau konkrečių ir naudingų protingų sutarčių idėjų.

Geriausia cryptocurrency prekyba, vienas adresas eilutėje.

Galiausiai, apskaičiuojant būtinas GAS, atsižvelgiama į šiuos parametrus ir apie 5 GAS kiekvienam baitui, kuriam reikia atlikti operaciją. Galima sudaryti protingas sutartis, kurios veiks taip, kaip numatyta, nedalyvaujant trečiosioms šalims. Galima sukurti balsavimo sistemas ir virtualaus valdymo formas, kuriomis nekyla jokių abejonių dėl jūsų pasitikėjimo. Galima įgalinti būdus, kaip garantuoti tapatybę ar reputacijos sistemas, kurių negalima dirbtinai pakeisti.

Fondų saugojimo sistemos, kurios atleidžiamos tik įvykdžius tam tikrus reikalavimus; pavyzdžiui, saugiai keistis valiutomis ar vertybiniais popieriais be pasitikėjimo trečia šalimi. Galimybės praktiškai neribotos. Aš įsivaizduosiu kai kurias išmaniųjų sutarčių rūšis, kurios šiandien yra visiškai įmanomos.

Nemokama Kriptografinės Prekybos

Tarkime, aš kažką perku internetu, o pardavėjas nori garantuoti, kad jį gausiu per 2 dienas. Jei jis mane pasiekė per nustatytą terminą, X pristatomas pardavėjui. Jei tai užtruko ilgiau, jūs gaunate XY kur Y yra sutarta nuolaidao likusi dalis grąžinama man. Arba paprasčiausiai aš vėl turėsiu tai, ką sumokėjau už siuntimo išlaidas, jei nesilaikoma termino.

Galbūt paaiškinti užtrunka ilgiau nei tai.

Straipsnis yra dalis nemokamas mokymas - Cryptocurrencies - kaip pradėti ir išgyventi?

Tai būtų tik kelios kodo eilutės ir visi tai matytų paskatą užsisakyti iš to pardavėjo. Išmani sutartis gali būti sudaryta bet kokiu lygiu, net tarp dviejų žmonių.

Jei lažinuosi su jumis X pinigais, kad futbolo komanda laimi žaidimą, šią sutartį lengva susieti su rezultatais, kuriuos paskelbė svetainė, skirta jiems parodyti.

  • Geriausia monetų bazės alternatyva
  • Geriausia Cryptocurrency Prekyba - Atsiliepimai
  • „Blockchain Explorer“ - kas tai ir kaip ją naudoti? Instrukcijos, vadovas

Jei laimės mano komanda, aš ir mano draugo statymai bus kontroliuojami aš. Jei atsitinka priešingai, mano draugas juos paima. Išvertus tai į internetinę lažybų bendrovę, patikimumas ir pasitikėjimas pakyla, nes niekas negali pakeisti šios sutarties. Norint valdyti bendruomenės lėšas, šios lėšos bus naudojamos tik tuo atveju, jei tam tikra dalis narių pasieks susitarimą ar sutarimą.

Galėtume sukurti decentralizuotą autonominę organizaciją DAO - organizacijos tipą, pagrįstą tiksliomis taisyklėmis, kurios įsigaliotų, kai bus įvykdytos tam tikros sąlygos, be žmogaus brūkšnys ethereum.

Brūkšnys dar kartą bando kirsti 200 DMA kreivę!

Be minties, kurią atskleidau 3 punkte, yra daug kitų galimybių, pavyzdžiui, tam tikros lėšos vienaip ar kitaip naudojamos, jei surenkama tam tikra suma arba periodiškai atliekamas proporcingas lėšų paskirstymas. Netgi tai, kad žaliavos perkamos automatiškai, remiantis pardavimais ar sandėlyje esančiomis atsargomis. Galimas sprendimas būtų tas, kad mazgai neprivalo viso jo saugoti taip, kaip buvo vadinama duomenų bazės skaidymu.

brūkšnys ethereum

Logiškai mąstant, taip pat reikalingi sprendimai, leidžiantys užtikrinti minėtų mazgų patikimumą. Kriptovaliutų pasaulis atsiskleidžia įvairiausiomis galimybėmis, kurios, kaip matėme, gerokai viršija jų vien tik valiutų ar keitimo ir vertės išsaugojimo funkciją.

Daugelis žmonių dabar nori investuoti į ETH, o ne į BTC, būtent todėl, kad didžiosios pirmųjų galimybės rodo, kad jų ateitis yra daug tvirtesnė.

brūkšnys ethereum

Bitcoin beveik tapo bitcoin bankomato memfio auksu; ji turi vertę ir greičiausiai ta vertė laikui bėgant ir toliau didės. Tačiau iš skaitmeninių aukso luitų nesitikite daugiau.

Nėra lengva pateikti neginčijamą nuomonę šiuo klausimu.

Tai jau patektų į būrėjų lauką ir šiuo metu man nėra aišku, ar ateitis tikrai atspėjama. Brūkšnys ethereum yra jo žavesio dalis. Kaip gauti eterį? Žinoma, kaip ir kitos valiutos, jas galima gauti mainais už prekes ar paslaugas. Tai yra, jūs galite sutikti gauti mokėjimus arba aukas eteriu taip pat, kaip ir Bitcoin ar kita valiuta. Kriptovaliutų įtraukimas į savo ekonominį ar darbo gyvenimą nebėra reikalas, skirtas keistiems žmonėms, kurie visą dieną praleidžia prie kompiuterio ir daro tai, ko nedaro kiti žmonės.