„Ethereum“ tinkle laikoma kieta šakutė

Bitpay ethereum

Turinys

  bitpay ethereum

  Naudodamiesi "Bitcoin" sistema "BitPay" gali klientams naudotis beveik nemokamu ir momentiniu sandorių mokėjimo būdu iš bet kurios pasaulio vietos be sukčiavimo arba atsiskaitymų grąžinimo pavojaus. Dabar "Bitpay" paskelbia internetinės programos išleidimą, pagrįstą šia technologija, kad pademonstruotų "Bitcore" galimybes.

  Bendrovė taip pat ketina "Bitcore" žaidimų aikštelę, kad ateityje galėtumėte įgyvendinti esamas idėjas ir projektus, kaip savo atvirojo kodo projektus. Komanda aktyviai tobulino "Bitcore" žaidimų aikštelės funkcionalumą ir patogumą, siekdama pasiūlyti visiškai veikiančią bibliotekos "JavaScript" biblioteką naujiems kūrėjams, kurie sąveikauja su kodu.

  bitpay ethereum

  Įmonė mano, kad tai yra puikus įrankis kūrėjams, nes jis efektyviai sumažina "Bitcoin" mokymosi kreivę. BitPay teigia, kad iniciatyva siekiama skatinti skaitmeninę valiutą ir taip pat bando sukurti aplinką, kurioje kūrėjai galėtų susipažinti ir kurti naujoves bitpay ethereum valiutos srityje.

  Žaidimų aikštelė buvo suprojektuota naudoti kaip " internetinių šveicarų kariuomenės peiliu kasdieniams techniniams poreikiams ir visiems, norintiems naudotis mūsų platforma ".

  bitpay ethereum

  Techniniai aspektai Žaidimų aikštelėje bus privatus raktų generavimas ir adresų išvedimas, BIP32 hierarchinis raktų išvedimas, P2SH multisig adresų generavimas iš viešųjų raktų rinkinio ir sandorių kūrimo galimybės. Komanda pareiškė, kad daugiausia dėmesio skiriama saugumo, dizaino ir kodo kokybei; tada jie pradėjo tobulinti dokumentaciją ir patogumą, tuo tarpu planuodama ir pakartodama bitpay ethereum naują kursą savo pagrindinei programai "Bitcore".

  Bendrovė labai nori leisti bet kuriam kūrėjui dalyvauti, taigi, jei manote, kad galite geriausiai prisidėti, komanda visada laukiama ir bet kada galite atsisakyti savo laboratorijų forumuose.

  bitpay ethereum

  Nuoroda į šaltinį: 1, 2 Nuotraukų šaltinis: 1, 2, 3 Populiarios Temos.