Bitcoin pasitikėjimas
Turinys
Kas yra bitkoinas?
Tačiau kas gi jis yra iš tiesų ir koks jo ryšys su tikromis valiutomis? Iš esmės, bitkoinas — tai skaitmeninis žetonas, kurį galima iškeisti elektroniniu būdu. Jis neturi fizinio pavidalo. Bitkoinus kuria ir stebi ne kokia nors institucija ar organizacija, bet kompiuterių tinklasnaudojantis sudėtingas matematines formules.
Taigi, virtuali, bet ne tikra valiuta. Bitkoino stabilumo niekas nepalaiko Bitkoinus išleidžia bitcoin pasitikėjimas centrinės valdžios institucijos.
Jais negalite pasitikėti taip, kaip oficialia valiuta, pavyzdžiui, euru, kurio stabilumą užtikrina euro zonos centriniai bankai.
ECB, kaip euro sergėtojas, stengiasi užtikrinti jūsų teisę atsiskaityti eurais ir išsaugoti jų bitcoin pasitikėjimas. Jis nėra visuotinai priimta atsiskaitymo priemonė Jei bitkoinai būtų tikra valiuta, juos būtų galima plačiai naudoti.
Pasitikėjimo forex prekybos apžvalga - Bitcoin investicinio pasitikjimo akcijos
Tačiau tik labai mažai kur galima atsiskaityti bitkoinais. Ten, kur tai įmanoma, operacijos vyksta lėtai ir yra brangios.
- Eca kriptovaliuta
- Taip yra daugiausia dėl jiems būdingų nerealių lūkesčių.
- Kaip iškasti kitą kriptovaliutą
- Yra bitcoin geresnis nei auksas? antroji dalis: pasitikėjimas - Bitcoin
- Yra bitcoin geresnis nei auksas?
- Kaip nusipirkti bitkoinų Gruzijoje
- Bitkoino naujienos
- Gauti litecoin
Vartotojai nėra apsaugoti Įsilaužėliai gali pavogti bitkoinus. Tokiu atveju neturite jokios teisinės apsaugos. Vertė pernelyg nestabili Valiuta yra patikima vertės kaupimo priemonė, todėl galite būti ramūs, jog už turimus pinigus galėsite įsigyti maždaug tiek pat prekių ne tik šiandien, bet ir rytoj ar kitais metais. Bitkoinas nėra stabilus.
Jo vertė yra ir šovusi į viršų, ir smarkiai nukritusi vos per kelias dienas. Jeigu jis ne valiuta, kas tada?
Bitcoin keičia kapitalo rinkų paradigmas - naujas elektroninis auksas - rabidbadger.biz
Bitkoinas yra spekuliatyvus turtas. Kitaip tariant, bitkoinais galima spekuliuoti siekiant gauti pelno, bet tuo pačiu rizikuojant prarasti investicijas.
Ar stabilizuotoji virtualioji valiuta ir bitkoinai yra tas pats? Siekiama, kad stabilizuotoji virtualioji valiuta būtų stabilesnė kriptoturto forma negu bitkoinai. Emitentai šią valiutą susieja su patikima verte, pavyzdžiui, bendrovės turtu ar auksu. Tačiau stabilizuotosios virtualiosios valiutos vertė tėra privačios bendrovės duotas pažadas.
Jų vertės neužtikrina jokia viešoji institucija, kaip tai daroma oficialių valiutų atveju. Kas prižiūri kriptoturtą?
Tada jis paaukojo labdarą iš tų žetonų gautų pajamų. Patikimi rinkos duomenys taip pat patvirtino nuosmukį. Išpardavimas Eteriui ETH turėjo mažesnį poveikį. Nors dėl pardavimų sumažėja mainų žetonų mainai, prekybininkai nėra atkalbinėjami. Jie mano, kad tai bus priemonė sumažinti dujų mokesčius Ethereum blokas.
Nėra galimybių patikrinti, ar tarptautiniai stabilizuotosios virtualiosios valiutos emitentai iš tiesų gali ištesėti pažadą garantuoti stabilią vertę, ar jie išleidžia daugiau stabilizuotosios virtualiosios valiutos nei pajėgia išpirkti. Kad išspręstų šią problemą, Europos Komisija pateikė pasiūlymų dėl naujų teisės aktų, padėsiančių apsaugoti stabilizuotosios virtualiosios valiutos naudotojus ES.
Ar ECB uždraus bitkoiną?
Naršymo meniu
Uždrausti arba monetų bazės banko indėlio mokestis bitkoiną ar kitą kriptoturtą nėra ECB pareiga, nes bitkoinas nėra teisėta mokėjimo priemonė.
Tačiau, turint omenyje, kad vartotojų apsauga nėra pakankama, svarbu patiems būti apdairiems. Skaityti daugiau.