Bitcoinas: aptariami kodo pakeitimai yra pusiau mūšis - Bitcoin

Bitcoin nsa. Kiek daug sekimo demokratija gali atlaikyti? - GNU projektas - Laisvos programinės įrangos fondas

Turinys

  bitcoin nsa

  Ar jums tikrai reikia naujos tokio tipo kriptovaliutos? La Nacionalinė saugumo agentūra NSA būtų ties paleidimo riba jos kriptovaliuta. Kai kurių specialistų teigimu, būtent šie įrenginiai, aprūpinti dideliu skaičiavimo pajėgumu, kelia grėsmę šiuo metu egzistuojančioms kriptovaliutoms.

  bitcoin nsa

  Kas yra kibernetinio saugumo direktoratas Kibernetinio saugumo direktoratas yra departamentas, specialiai įsteigtas liepos mėnesį NSA siekiant užkirsti kelią grėsmėms nacionalinėms IT saugumo sistemoms ir šalies gynybos pramonės bazei, neleisdami jiems pasikartoti. Praktiškai tai yra pačios agentūros žingsnis pirmyn sektoriaus, ty sektoriaus, linkme Kibernetinė sauga, kuris anksčiau buvo nurodytas kaip strateginis tikslas.

  Šiuo atžvilgiu pasklidę gandai norėtų, kad Satoshi Nakamoto, slapyvardis, už kurio slepiama tikroji BTC kūrėjo tapatybė, bendradarbiautų su agentūra, o kitų teigimu, būtų sukurtos ir sukurtos technologijos, naudojamos kriptovaliutų karalienės paleidimui.

  bitcoin nsa

  Alternatyvios teorijos, bet ne per daug, palyginti su tuo, ką teigia Bitcoin nsa Kasperskaja, garsių Rusijos kibernetinio saugumo namų įkūrėjas, pagal kurį BTC yra ethereum klasikinė sunkumų lentelė kas kita, kaip CŽV žingsnis finansuoti šnipinėjimo veiklą už valstybės sienų nereikalaujant pateikti savo veiksmų Kongreso kontrolei.

  Tai prietaisai, kurie šiuo metu nėra labai plačiai paplitę, paprastai įstaigose ar įmonėse, norinčiose turėti didesnę skaičiavimo galią, tačiau ateityje galinčios padidinti jų skvarbą.

  Didesnė skaičiavimo galia, kurią jie gali užtikrinti, paverčia juos potencialiai pavojingais prietaisais, tinkamais naudoti visų pirma prieš kriptovaliutas.

  bitcoin nsa

  Todėl kyla toks klausimas: ar mums tikrai reikalinga tokia skaitmeninė valiuta, kokią pasiūlė NSA, ar atspari kvantams? Gal ir ne, bitcoin nsa toks žingsnis rodo JAV saugumo aparato norą išbandyti technologijas, kurios gali pasirodyti vertingos įvairiose veiklose ir galbūt pradėti suprasti tikrąjį pavojų, būdingą tiems, kurie susiję su skaitmeninio turto pasauliu.

  bitcoin nsa

  Tie patys, kurie, pasak daugelio stebėtojų, sugeba daug padėti nusikalstamos ekonomikos.