Ilgalaikis investavimas į crypto. Kaip ir kur? - Šeši nuliai

200 btc

Turinys

  Bukele pažymėjo, kad artėjant terminui Centrinės Amerikos tauta pirks daugiau bitkoinų, kad Salvadoras taptų pirmąja tauta, oficialiai pripažinusia kriptovaliutą teisėta mokėjimo priemone.

  geriausia mainai pirkti ethereum bitkoinų spraga

  Prezidentas tweeted anksti Pirmadienio 200 btc Salvadoras ką tik nusipirko pirmąsias monetų. Artėjant terminui, mūsų brokeriai pirks daug daugiau.

  pigus bitkoinas kiek yra ethereum piniginių

  Pirkimas bitkoinais leis vyriausybei užtikrinti likvidumą savo naujajai bitkoinų ekonomikai, kad įmonės, namų ūkiai ir asmenys, pasirinkę, galėtų atlikti arba priimti mokėjimus BTC. Antradienį Salvadoras bus pirmoji tauta istorijoje, kuri oficialiais pinigais priims Bitcoin ar bet kokią kriptovaliutą.

  Salvadoro kongresas birželio mėnesį patvirtino radikalų finansinį, technologinį ir ekonominį eksperimentą, surinkęs 62 balsus iš Pirminė kriptovaliuta nebus vieninteliai šalies pinigai, nes ji ir toliau naudos JAV dolerį kaip oficialią valiutą taip, kaip nuo m. Bitcoin karštinė plinta per Lotynų Ameriką Tačiau daugelis vis dar nerimauja, kad bitkoinų kainų nepastovumas ar net tiesioginis 12 metų valiutos žlugimas sukels problemų Salvadoro piliečiams.

  bitcoin maišos norma Kinijos bitcoin draudimas

  Prieš savaitę šalyje įvyko didžiuliai protestai prieš bitkoinus. Vis dėlto Salvadoras nepakeis dolerio, nereikalaus, kad kas nors priimtų bitkoinus, ir pasiūlys galimybę nedelsiant konvertuoti dvi valiutas.

  1. Forumas – Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
  2. ieji – įsimintini metai kriptovaliutų ir finansinių technologijų rinkoms

  Praėjusį mėnesį Kuba puolė prisijungti prie Salvadoro. Salų valstybė nesiėmė reformų iki Centrinės Amerikos šalies, tačiau įteisino ir reguliuoja kriptovaliutas.

  bitcoin į dolerį skaičiuoklė coinbase tezos staking